ORGANISATIE


Directeur/Artistieke leiding: Romain Bischoff

Zakelijke leiding: Katrien Sitters
Dramaturg / artistiek coördinator: Wout van Tongeren
Productieleider: Jimmy-Pierre de Graaf
Planning + Website: Maxime Abbenhues

Bibliothecaris: Jan Schardam  

Bestuur
Beppie Blankert (bestuurslid), Harald Tepper (penningmeester), Jaap Mulders (bestuurslid), Loes Dommering (voorzitter), Michael de Roo (bestuurslid), Piet van Gennip (bestuurslid)


Code Cultural Governance
Stichting Silbersee werkt met het bestuur + directiemodel volgens de Code Cultural Governance


Artistieke raad van advies

Pierre Audi, Claron MacFadden, Jorge Fernandez Guerra, Henk Heuvelmans, Willem Jeths, Theo Loevendie, Roderik de Man, Lionel Peintre, Ed Spanjaard, Lucas Vis en Peter-Jan Wagemans


 

IN HET SEIZOEN 2015/2016:

 

Zangers 

Arnout Lems, bariton | Carina Vinke, mezzo/alt | Edward Leach, tenor | Els Mondelaers - mezzosopraan | Elsbeth Gerritsen, mezzosopraan | Esther Kuiper, mezzosopraan | Fanny Alofs, alt / mezzosopraan | Francine Vis, mezzosopraan | Frank Wörner, bas-bariton | Hitoshi Tamada, tenor | Jennifer Claire van der Hart, sopraan | Job Hubatka, bariton | Jussi Lehtipuu, bariton | Katharine Dain, sopraan | Maciej Straburzynski, bas-bariton | Marine Fribourg, mezzosopraan | Michaela Riener, mezzosopraan | Natasha Young, sopraan | Reut Rivka, sopraan | Sterre Konijn, sopraan | Steven van Gils, tenor | Tiemo Wang, bariton
 

Instrumentalisten 

Alban Wesly, fagot | Annemijn Bergkotte, altviool | Ivar Berix, klarinet | Jeanita Vriens, viool | Jelte Althuis, contrabasklarinet | Oliver Boekhoorn, hobo | Raaf Hekkema, saxofoon | Solène Baudet, cello | Vitaly Medvedev, percussie/orgel/piano

Acteurs
Anne Stam | Lodewijk Meeuwsen | Maarten Vinkenoog, percussie / performer | Mehrnoush Rahmani
 

Regisseurs

Annechien Koerselman | Flora Verbrugge | Romain Bischoff

 

Bewegingscoaches

Juliette van Ingen

Dansers

Chérif Zaouali | Dunja Jocic
 

Componisten

Annelies Van Parys | Arnold Marinissen | Claudio Monteverdi | David Dramm | Dominique Pauwels | Irie Weergang Bove | Wouter Snoei
 

Audiovisueel designers & beeldende kunstenaars

Donald Beekman / DBXL.nl, grafisch ontwerp | Frederik Jassogne (vzw Hangaar), video | Ludo Winkelman, beeldend kunstenaar | Studio Rooiejas, grafisch ontwerp | Morgana Machado Marques | Sarah Nixon

 

Dirigenten / muzikaal leiders

Arnout Lems | Clark Rundell | Filip Rathé | Romain Bischoff

 

Partners

Asko|Schönberg | Club Guy & Roni (Veerle van Overloop, Hendrik Aerts, Roni Haver, Dunja Jocic, Igor Podsiadly, Camilo Chapela, Edan Gorlicki, Adam Peterson) | Gaudeamus Muziekweek | ISH | LOD | Maison de la Culture d'Amiens (FR) | Muziektheater | Project Wildeman (Robin Block, Sven Hamerpagt, Maarten Vinkenoog, Milan Mes) | Slagwerk Den Haag (Juan Martinez, Pepe Garcia Rodriguez, Frank Wienk) | SPECTRA ensemble | Toneelhuis (Johan Van Assche, Katelijne Damen, Kevin Janssens, Tom Dewispelaere, Vic De Wachter)

 

TOEKOMST 2013 - 2016

 

Partners

Muziektheater Hollands Diep, Slagwerk Den Haag, Kaleidoskop Berlin, Ensemble Klang, Zapp 4, Asko|Schönberg, Nieuw Ensemble, Club Guy & Roni, ISH, De Nederlandse Opera, ENOA, Calefax Rietkwintet, Project Wildeman, LOD

 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Credits:

Het succes van Silbersee [ex vocaallab] is in de afgelopen jaren mogelijk gemaakt dankzij bijdragen van de volgende fondsen:

Prins Bernhard Cultuurfonds, Societé Gavignès, VSBfonds, Thuiskopie Fonds, Bank Nederlandse Gemeenten, Nederlands Fonds voor Podiumkunsten (FAPK), Fonds voor de Scheppende Toonkunst, Gemeente Utrecht, Gemeente Zaandam, Gemeente Zwolle, Gemeente Amsterdam, SNS REAAL Fonds, Buma Cultuurfonds Prins Claus Fonds, Hivos/NCDO Cultuurfonds, Gravin van Bylandt Stichting, Stichting Janivo, J.C.P. Stichting, Lira Fonds

 

Silbersee wordt structureel gesubsidieerd door het Fonds Podiumkunsten

 

 Het BTW-nummer van Silbersee: 811 098 722 B01